Angażujące i bezpieczne eventy firmowe w czasie COVID-19

  • Możesz zorganizować event tradycyjny (na żywo), online lub hybrydowy – łączący obie formy.

  • Spotkania online też mogą być angażujące i z efektem „wow” – elementy grywalizacji, współpracy zespołowej czy wolontariatu mogą zaistnieć również w wirtualnym świecie ludzi i awatarów. Jest tylko jeden warunek – eventy online tez planujemy wcześniej.

  • Aby zwiększyć frekwencję, zaplanuj i przeprowadź dużo wcześniej komunikację z pracownikami (możesz wykorzystać do tego Metodę 4P) – daj im moc sprawczą – zapytaj, czego by chcieli, na co są gotowi, opowiedz o zastosowanych elementach bezpieczeństwa i włącz ich w przygotowania – niech to będzie Wasze święto.

  • Eventy firmowe to nie tylko wspólna zabawa, to mogą być angażujące warsztaty team buildingowe i inne – sky has no limit! – wszystko zależy od Waszych potrzeb – szyjemy eventy na miarę :)

  • Jeśli zaplanujesz z nami event tradycyjny, a okaże się, że ze względów niezależnych od Ciebie nie będzie mógł on być zrealizowany, przeniesiemy go dla Ciebie do online’u.

  • Obecna sytuacja katalizując wiele zmian na rynku i w ludzkiej świadomości dała nam wiele nowych możliwości w realizacji eventów firmowych i integracji zespołów. Z powodzeniem organizuje się obecnie np. imprezy dla zespołów rozporoszonych po Polsce czy świecie, które spotykają się w jednym czasie z wykorzystaniem streamingu i studia telewizyjnego koordynującego wydarzenia we wszystkich miejscach jednocześnie. Na telebimach w danych salach wyświetlany jest ten sam obraz, te same przemówienia, jednocześnie wszyscy pracownicy mają szansę usłyszeć ważne informacje czy poznać zwycięzców wewnętrznych konkursów, a nawet złożyć sobie wzajemnie życzenia.


    Jeśli masz jakieś pytania, zapraszamy na www.christmasparty.eu i do kontaktu biuro@christmasparty.eu 

Przygotowujemy również raport w temacie angażujących i bezpiecznych eventów firmowych (case studies dużych firm, dobre praktyki i aktualne wytyczne). Jeżeli jeszcze nie zapisaliście się do naszego newslettera, zachęcamy do tego, wtedy otrzymacie raport jako pierwsi: http://ic-mobile.pl/newsletter